Vyštudoval konzervatórium v Košiciach. Koncertuje od svojich 7-mich rokov v rôznych kapelách. Spolupracuje hlavne s kapelou Petra Cmoríka. Od ukončenia svojho štúdia naberá na kariére v hereckých postavách a získava hlavné postavy v muzikáloch.

Už ako 6 ročný obsadil 3. miesto v súťaži Talentárium. Vyštudoval Vysokú školu muzických umení v Bratislave. V súčasnosti vyučuje na konzervatóriu hru na klavír. Venuje sa nahrávaniu a komponovaniu popovej a scénickej hudby.

Vyštudoval Konzervatórium odbor hudobno-dramatické umenie. Venuje sa pedagogickej, interpretačnej a divadelnej činnosti. Účinkoval v Štátnom divadle Košice, v muzikálovom divadle CASSIA Košice a v Divadle hudby.

Absolvoval Právnickú fakultu UPJŠ v Košiciach. Je však aj absolventom konzervatória v hre na bicie nástroje. Ako bubeník hral vo viacerých hudobných zoskupeniach. Momentálne sa venuje jazz-rockovému zoskupeniu The Swines a pop-rockovému St. Bastien.


Od mala sa venuje spevu, tancu a divadlu. Absolvovala najprestížnejšie konzervatórium v Prahe - Jaroslava Ježka. Pôsobila v rôznych pražských kapelách a spolupracovala s Jankom Ledeckým. Po návrate do Košíc vyučuje tanec a spev na ZUŠ a venuje sa svojej kapele DariBand.


Absolventka Konzervatória. Ako 17. ročná získala ocenenie - cenu GRAMMY so skupinou D´NIGHT a to 2-krát za sebou. Ako jedna z mála skupín účinkovala a získala uznanie v MTV Europe. Na divadelnej scéne účinkovala v hlavných úlohách muzikálov v divadle KALICH Praha, divadle Nová Scéna Bratislava, v Štátne divadlo Košice, divadlo Jonáša Záborského Prešov a v divadlo CASSIA Košice.

PETRA MAXIN-ČEGIŇOVÁ DiS.art - spev

DARINA KOMPUŠOVÁ Dis. - spev

Mgr. Art. MARTIN ONDERIŠIN - klavír a spev

MAROŠ GOGA - gitara a spev

MICHAL BALUCH DiS.art - basgitara a spev

DALIBOR BURGR - bicie a spev

SLOVENSKY ENGLISH DEUTSCH ITALIANO ESPAÑOL MAGYAR POLSKI
Úvod O nás Kapela Galéria Kontakt